Світлодіодна стрічка 5050 LED RGB 5 м з пультом і блоком живлення
Гнучка світлодіодна стрічка — це освітлювальний модуль, який складається з гнучкої основи, нанесених на неї токопровідних доріжок, резисторів і світлодіодів, а також елементів керування. Ширина стрічки 1 см, товщина приблизно 2 мм, а довжина в бобіні 5 м. LED-стрічка чудово підійде для підсвічування, оскільки має високий рівень яскравості та великий кут світіння, що становить 120°. На стрічці розташовані діоди трьох кольорів зелений, синій, червоний.
Особливістю цієї стрічки є можливість вибору кольорів і відтінків освітлення. Що дадуть змогу створити феєрію кольору, привносячи в дизайн вашого простору новизну та неповторний стиль. Багатобарвна світлодіодна стрічка SMD 5050 RGB використовується для підсвічування архітектурних та інтер'єрних елементів. Арки, стельові та декоративні ніші підвісні стелі, барні стійки, світлопрозорі конструкції будуть вигідно освітлені, а пульт керування світлодіодною стрічкою RGB дасть змогу вибрати стиль освітлення за вашим смаком і настроєм.
Гнучка світлодіодна стрічка SMD 5050 RGB виготовлена на основі гнучкої самоклейної друкованої плати з міцним клейовим шаром. Є можливість ділення на відрізки без втрати їхньої працездатності, кожна зона може використовуватися окремо. Працює на низьковольтній напруги 12V (постійного струму DC), що гарантує безпеку та економність використання.
Основні характеристики світлодіодної стрічки 5050 RGB:
-
Режими: різке перемикання (швидко), різке перемикання (повільне), плавне перемикання (швидко), плавне перемикання (повільно), статичний режим
-
Кількість кольорів і відтінків: 16;
-
Напруга живлення: 12V DC/3А;
-
Джерело живлення: постійний струм;
-
Максимальне світіння: 72 W;
-
Споживана потужність: 100-240 V./ 0.3 А;
-
Клас енергоощадження: А;
-
Кут світіння: 120 градусів;
-
Кількість світлодіодів: 300 шт. на 5 м. (60 шт. на метрі);
-
Модель світлодіодів: SMD 5050;
-
Ступінь захисту IP65 (від пилу та вологи);
-
Розмір: довжина: 500 см, ширина: 1 см, висота: 0.25 см;
Комплектація
-
Стрічка R5050 (5м),
-
Контролер
-
Блок живлення,
-
ІЧ-пульт (батарейки є в пульті).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RGB Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Кількість ламп | 300 шт. |
| Кількість режимів світіння | 16 |
| Кількість світлодіодів | 300 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Режим роботи | Динамічний |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 24 годин |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип гірлянди | Нитка кімнатна |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Кут свічення | 120 град. |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Класична |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 450 ₴





