
Стіл і стільці Easy Campi 1+4 120х60х70 см Темне дерево No2 5464 (складний, для пікніка)
1 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13568
- +380 (66) 516-60-02
Стіл і стільці Easy Campi 1+4 120х60х70 см Темне дерево No2 5464 (складний, для пікніка)
Стіл і стільці Easy Campi 1+4 120х60х70смСкладний стіл — це одна з тих речей, яка потрібна для поїздок на пікнік. Біля столу — потовщений алюмінієвий каркас, стільниця МДФ.стол для пікніка
Чотири стільчики з подвійними тканинними сидіннями. Він дуже легко розбирається й миється.Складний стіл для пікніка + 4 стільці стане незамінним помічником у походах і на відпочинку — легкий, компактний і практичний, він не стане обтяжливим вантажем і неабияк змінить Ваш відпочинок.Стол збільшеної площі, добре підійде для невеликих застілля і стане просто незамінним під час виїзду на природу.
Це дуже зручний столик, що швидко збирається й розбирається, кришка якого згортається вдвічі, який у зібраному вигляді має форму валізи. У складеному вигляді не займає багато місця в багажнику.Чому купують цю модель?Максимальне навантаження на стіл — 60 кг, а на стільчик — 100 кг. Складається в компактний кейс для транспортування.Імає потовщений профіль, що надає міцності та стійкість
. У центрі столу передбачений отвір для встановлення парасольки (тенту).Дуже легкий, вага всього набору 8 кг. Особадністю цього розкладного стола є висувні ніжки, які фіксуються спеціальними кнопками-засувками. Під час висування ніжок стіл має висоту 70 см. У зібраному вигляді стіл фіксується на стику 2 половин стільниці засувкою. Для стійкого положення столу, ламберна петля на ніжках фіксується натисканням до упору. Під час складання навпіл, валіза закривається на клямку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустиме навантаження на лаву | 100 кг |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 100 кг |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість лавок | 4 шт. |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Матеріал каркасу (опор) | Дюралюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал стільниці | МДФ ламінований |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри стільця | |
| Вага | 1 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 40 мм |
| Ширина стільця | 40 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага столу | 15 кг |
| Висота столу | 120 мм |
| Довжина столу | 120 мм |
| Ширина столу | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Столи |
| Кількість в ящику | 2 |
| Комплектація | Стіл розкладний -1 шт Стільці - 4 шт |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал | МДФ |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Розміри | 120 х 60 х 55/70 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
- Ціна: 1 499 ₴





