Компактні дорожні праски - це вже не рідкість, але проблема такої техніки в тому, що пар вона подає порційно, а значить не дозволить Вам повноцінно відпарити Ваші речі. Як було б здорово мати компактний прилад з постійною подачею пара, який можна взяти з собою в подорож або відрядження. Ручний відпарювач DOMOTEC MS-5360 відрізняється особливою потужністю подачі пари і зручністю експлуатації. Цей парова праска підходить для всіх типів тканин, відмінно пом'якшує одяг, надає їй освіжаючий стан, а також проводить дезінфекцію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.65 л |
| Максимальний тиск пари | 2 бар |
| Регулювання сили пара | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Час нагріву до утворення пари | 0.5 хв |
| Час безперервної роботи без доливання води | 30 хв |
| Продуктивність пари | 10 г/хв |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Постійна подача пара | True |
| Регулювання подавання пари | True |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний бак для води | Ні |
| Можливість доливання води | Так |
| Температура пара | 98 град. |
| Терморегулятор | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Індикатор роботи | Ні |
| Індикатор низького рівня води | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Запобіжний клапан | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Довжина парового шланга | 0 м |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Мірна чаша | Так |
| Затискач для брюк | Ні |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Ні |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий індикатор включення | Так |
| Потужність, Вт | 800 |
| Харчування | 220-240В, 50-60 Гц |
| Обсяг | 200 мл |
| Кількість в ящику | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Індикатор рівня води | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴


