У цій лампі використовується світлодіодні модулі COB з загальним світловим потоком 3800Lm. Використовуються автомобільні LED лампи для ближнього і дальнього світла. Великий ресурс роботи (у 20 разів більше ніж ксенон), висока яскравість - все це сприяло швидкому поширенню цього типу лампи серед автовласників. Лампи розраховані для роботи з напругою 9-32В, тому підходять для установки, як легкові, так і вантажні автомобілі. Споживана потужність 36W. Колірна температура 6000К. Активне охолодження, не бояться води.Перевага LED ламп:По-перше, це підвищена яскравість світлодіода (навіть більше ніж у ксенону) , а по друге збільшений термін служби, не менше 30000 годин - це близько 14 років експлуатації при щоденному використанні по 6 годин (тривалість експлуатації порівняно з LED-лампами першого покоління більш ніж у 10 разів, порівняно з лампами ксенону - це в 5-7 разів). По - третє, вони не сліплять зустрічного водія (діод розташований там же, де нитка розжарення галогену і діаметр його як довжина нитки, тому світла на всі боки крім дороги, як на ксенон — ні). На відміну від галогенних ламп LED лампи мають більш низьке енергоспоживання, що в свою чергу підвищує економію палива (знижується навантаження на генератор). І п'яте - вони не заборонені, як мимовільна установка ксенону.Характеристикирабочее Напруга: DC 9-32 В (fit 12 В, 24 В транспортних засобів)колірна Температура: Чистий Білий 6000 Крейтинг IP65 води і пилу уплотнениематериал: Авіаційний 6063 алюмінієвий профильрабочая Температура:-40-80 градусів За Цельсиюболее 30000 годин життя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колір світіння | Блакитний |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | H7 |
| Тип лампи | H7 |
| Виробник | Xenon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Теплий білий |
| Призначення | Фари головного світла |
| Потужність, Вт | 36 |
| Напруга | DC 9-32 В (fit 12 В, 24 В транспортних засобів) |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Кількість в ящику | 50 |
| Вид | Світлодіодні |
| Гарантія | 14 днів |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


