
Вішалка для одягу Double-Pole BIG (телескопічна, 720-1300х450х100-1600 мм)
595 ₴
- В наявності
- Код: 12818
- +380 (66) 516-60-02
Вішалка для одягу Double-Pole BIG (телескопічна, 720-1300х450х100-1600 мм)
Підлогова вішалка-стійка телескопічна подвійна для одягу та взуття Double Pole Розміщення речей у квартирі, а особливо у квартирі невеликого розміру, справа непроста, є всього кілька варіантів, за яких кількість вільного місця залишається більше — це або вбудована шафа на всю стіну, або пересувна стійка для одягу. Представляємо Вам зручний і вигідний спосіб розміщення якщо не всіх то необхідних речей — Стійка для одягу — Double Pole. Зручна та досить велика стійка для одягу Double Pole має в розмірах (середніх) — 160 х 80 х 42 см, і це не межа. Стійка повністю збірна, і її можна подовжити та зробити вищою, або ж зробити вже або нижче.Трубки стійки Double Pole виготовлені з алюмінію, і покриті захисною фарбою оливкового кольору, порожнисті всередині, тому стійка навіть у складанні буде вабити не більш ніж 1,5 кг. Пластикові заглушки на кінцях труб, зібраної конструкції, захистять одяг і запобігають випадковому падінню одягу, якщо він буде просто накинута на стійку. Стійка Double Pole виготовлена як двоповерхова, для впорядкування та нормального, компактного розміщення одягу на ній. Бічні поперечні планки зручні для розміщення на них, допустимо, випрасованих штанів. Найкраще для стійки використовувати вішалки, так одягу можна розмістити в рази більше
Переваги стійки для одягу Double Pole:
1. Досить габаритна, для розміщення більшої кількості одягу;
2. Компактна, завглибшки, для збереження простору;
3. Має легку вагу;
4. Легка та досить швидка збірка;
5. Не вимагає використання додаткових інструментів (тільки руки);
6. Завдяки коліщаткам — легко транспортується навіть завантаженою;
7. Подвійна стійка;
8. Поперечні невеликі перекладини;
9. У нижній частині стійки — невелика поличка для взуття;
10. Пластикові заглушки на труби.
Комплектація стійки для одягу Double Pole:
1. 6 великих труб діаметром 25 мм;
2. 4 середніх труб діаметром 22 мм;
3. 2 малих труби, діаметром 19 мм;
4. 6 маленьких коротких трубочок діаметром 22 мм;
5. 2 ніжки-стійки (пластикові);
6. 8 Т-подібних кріплень;
7. 4 заглушки;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип опор | Коліщата |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 0 шт. |
| Дверка | 0 шт. |
| Полиця для взуття | 0 шт. |
| Полиця для головних уборів | 0 шт. |
| Дзеркало | 0 шт. |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Висувний вішак для одягу | 2 шт. |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина (мм) | 80 см |
| Кількість в ящику | 12 |
| Матеріал корпусу | Метал; Пластик |
| Вид | Вішалка |
| Глибина (мм) | 42 см |
| Висота (мм) | 100 см 160 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 595 ₴

