Блок живлення 12V 50А призначений для підключення світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження і ЖК-телевізорів. Блок живлення (адаптер) 12V 50A має стабілізовану вихідна напруга 12V постійного струму.Цей блок живлення має захисний металевий корпус і вбудований куллер, який забезпечує відмінне охолодження. Блок живлення 12V 50A володіє відмінною стабільністю вихідної напруги.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вид | Блоки живлення |
| Вхідна напруга | 100-240В, 50/60 Гц |
| Вихідна потужність | 600 W |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість в ящику | 21 |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Струм | 50 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴

