Плита газова Domotec MS-6601/Art:4062 однокомфоркова
Domotec MS 6601 Ідеальний варіант для приготування їжі на виїзді або на дачній ділянці. Особливо оцінять таганок прихильники домашньої їжі. Призначена для приготування їжі в побутових умовах. Таганок має одну маленьку конфорку та ручку керування.
Оскільки модель досить легка та компактна, ви легко зможете її брати із собою в будь-яку подорож. Настільна газова плита призначена для приготування їжі в побутових умовах від зрідженого (балонного) газу. Завдяки компактним розмірам газова плитка легко може бути транспортувана з постійного житла в місця тимчасового проживання (на дачу, у гуртожитку тощо).Настільна плита економна та надійна в роботі, зручна та проста в обслуговуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | газова |
| Покриття варильної поверхні | эмаль |
| Тип керування | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Domotec |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 282 мм |
| Ширина | 282 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Основні атрибути | |
| Теплова потужність | 0,54 кВт |
| Номінальний тиск газу | 2800 По |
| Тип газа | бутан G30 (LPG) |
| Користувацькі характеристики | |
| Витрата газу | 0,130 кг/год |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість газових конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 0 |
| Кількість індукційних конфорок | 0 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 0 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Фритюрниця | Ні |
| Характеристики духової шафи | |
| Об'єм духової шафи | 0 л |
| Кількість режимів приготування | 0 |
| Газ-контроль духовки | Ні |
| Гриль | Ні |
| Вертел | Ні |
| Термостат | Ні |
| Телескопічні направляючі в духовці | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Блокування дверцят духової шафи | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Додаткова духова шафа | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 0.54 Вт |
| Клас енергоспоживання | A |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Автоматика закипання | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Кришка | Немає |
| Секція для посуду | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Електропідпал | Ні |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Довжина кабелю | 0 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 282 мм |
| Глибина | 282 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴





