
Машинка для зрізання ковтунців YU XIN YX-5880 змінний ніж 220 Вольт Біла
270 ₴
- В наявності
- Код: 9250
- +380 (66) 516-60-02
Машинка для зрізання ковтунців YU XIN YX-5880 + змінний ніж 220 Вольт Біла
Машинка для видалення ковтунців Lint Remover YX-5880, у комплекті додатковий ніж
Машинка працює від мережі
Набридло купувати батарейки для машинки для стриження ковтунців?
Тоді цей прилад саме для Вас. Ця модель працює від мережі 220 В. Тепер Ви можете чистити свій одяг від ковтунців, не перериваючись.
За допомогою цієї машинки для видалення обкошів Ви подаруєте друге життя своїм светрам, кофточкам, шапкам і шарфам, спідницям і блузам. Ваші речі завжди будуть, як новіньки!!!
Цю модель можна використовувати як машинку для стриження ворсу та прилад для видалення пуху.
Переваги машинки для видалення ковтунців:
— видаляє ковтунці та зачіпки;
– не поранить тканину;
— компактна;
— проста у використанні;
— обладнана прозорою знімною ємністю для збирання ковтунців;
— економить Ваші гроші.
Щоб машинка для видалення ковтунців працювала ефективно, рекомендується:
- — у разі заповнення контейнера для ковтунців на 80% очищати його;
- — зберігати прилад у сухому місці, НЕ опускати у воду;
- – протирати після кожного використання;
- — обережно чистити одяг біля ґудзиків, швів, блискавок, приклеєних на одяг елементів, з'єднань;
- — річ, яку чиститимуть, необхідно класти на рівну поверхню.
Технічні характеристики:
- - знімний відділ для віддалених ковтунців;
- - електроживлення: 220 В;
- - потужність: 4 ватів;
- - стандарт вилки: EU;
- - довжина шнура: 1,35м;
- - робочий діаметр лез: 4см;
- - габарити: 15 см х 12,5 см х 6 см;
- - колір: біло-синій.
Комплектація
- "катушник" — 1 шт.
- запасне лезо — відповідно до опції Комплектація
- щіточка для чищення машинки — 1 шт.
- пакувальна коробка — 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Об'єм резервуара для катишків | 20 мл |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Мережевий адаптер | Так |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Вага | 0.34 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Синій |
| Потужність, Вт | 4 |
| Харчування | Мережа 220В |
| Комплектація | Інструкція; Машинка від катишків |
| Особливості | Контейнер для катишків |
| Кількість в ящику | 60 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Мінімальна кількість (Опт) | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 270 ₴






