
Вуличний ліхтар на сонячних батареях Cclamp cl-185 70w прожектор світильник стовпової
1 500 ₴
- Немає в наявності
- +380 (66) 516-60-02
Вуличний ліхтар на сонячних батареях Cclamp cl-185 70w прожектор світильник стовпової
Світлодіодні вуличні сонячні світильники CcLamp дуже прості у використанні і не вимагають підключення до електромережі 220V, що значно спрощує монтаж і подальшу експлуатацію. Досить надійно закріпити світильник на опорі (кріплення в комплекті). Використання декількох режимів роботи дозволяє на 50% збільшити час автономного світіння
Високоякісний прожектор з сонячною батареєю, датчиком руху і пультом управління Cclamp cl-185.Ссlamp - велике підприємство, що випускає сонячні системи у величезному асортименті. Встановлює на свої пристрої якісні комплектуючі.
Так і в цьому пристрої - діоди високої щільності 70 ват, акумулятор 15 ампер,3 датчика. В прожекторі реалізовані 14 режимів світіння - на всі випадки життя; економний, спрацьовування від руху, робота на 50%,а при спрацьовуванні датчика на 100%,таймер ,програмування включення і виключення і т д .Все дуже просто і логічно управляється з пульта. Світильник комплектується щоглою і кріпленням і повністю готовий до установки .Інструкція англійською додається.
Опис
Вуличне освячення з сонячною панеллю CcLamp, потужність світла 70 Вт, датчик руху / світла, холодна біла температура, літій-іонний акумулятор.
Забезпечує дуже сильний світлодіодне освітлення, яке, в залежності від дня чи ночі, має автоматичне управління / нічний перемикач, вогні включаються самі / датчик, при повній зарядці, забезпечує світло на всю ніч.
Загальні характеристики
• Ідеально підходить для дворів, будинків, компаній, ферм, парковок, його легко встановити на будь-який стовп, паркан, стіни будівлі і т. д.
• Клас захисту: IP65
• Потужність світла: 70 Вт
• Сонячна панель: 8 Вт
• Час роботи: до 8 годин в максимальному освітленні, 48 годин в мінімальному режимі
• Акумулятор: Li-ion 15000 mAh
• Сонячний вуличний ліхтар з дистанційним управлінням
• День/ніч автоматичний вимикач
• Пульт дистанційного керування з декількома параметрами, интенсивнойсть світла, таймер з програмуванням
• Таймер на 3/5/8 годин роботи
• Включає в себе весь комплект для монтажу всіх компонентів в одному корпусі / корпусі (сонячна панель зверху, контролер всередині корпусу, зі світлодіодами)
• Габарити корпусу ліхтаря: 18-48-7 см
• Розмір сонячної панелі: 31.5-12 мм
• Тримач на стіну: труба діаметр - 40 мм, довжина труби - 480 мм
Комплектація CcLamp CL-185:
• - лампа CcLamp CL-185 з сонячною панеллю
• - дистанційний пульт управління
• - батарейки 2хААА
• - тримач ліхтаря з кріпленням на стіну
• - кріпильний набір
• - пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CCI |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Потужність | 70 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення парковок |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Світловіддача | 25 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 10 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Цоколь | E14 |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 50 |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Розміри | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 1 500 ₴







