
Полиця-органайзер для мікрохвильовки кухонний стилет розсувний із гачками на три полиці для НВЧ-печі
495 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2005
- +380 (66) 516-60-02
Полиця для мікрохвильовки або іншої побутової техніки. Каркас виготовлений із металевих трубок, з'єднаних пластиковими кріпленнями. Дві широкі полиці дадуть змогу організувати простір і зручно розмістити над НВЧ піччю безліч кухонного приладдя.
Ширина стелажу регулюється
Розсувні полиці дають змогу регулювати ширину стелажу: від 50 до 85 см, тому конструкція підійде навіть великогабаритній мікрохвильовій печі.
Стелаж вирізняється стійкістю під час роботи печі вібрації зведені до мінімуму.
На двох полицях ви можете розмістити іншу побутову техніку, наприклад, блендер, соковичавницю або мультиварку, а також різні соуси та приправи.
Стильний та універсальний
Стелаж виготовлений в елегантному класичному дизайні, підійде для будь-якого сучасного інтер'єру. Можна використовувати не тільки на кухні, але й для найрізноманітніших господарських потреб.
Комплектація: розсувні полиці — 2 шт., металеві трубки — 8 шт., пластикові ніжки-кріплення — 2 шт., пластикові прозорі накладки на полицю — 2 шт., заглушки — 8 шт., пластикові гачки — 4 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 3 |
| Довжина | 49.5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Висота | 60.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 495 ₴









